• Обновено
Mersen Електрична Енергија A6Y350-4 - A6Y350-4, 350A, 600V AC, 500V DC, Тековната Ограничување на, Ножот Осигурач

Mersen Електрична Енергија A6Y350-4 - A6Y350-4, 350A, 600V AC, 500V DC, Тековната Ограничување на, Ножот Осигурач

Оценката:
DEN 4439.76

Тековен
Во магацинот.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.осигурач тип : Тековната Ограничување.вкупна должина : 11-5/8 во.осигурач класа : Тип 4. дијаметар : 2.0000 во.монтажа тип : Ножот.Спецификација : осигурач тип : Тековни Limitingoverall должина : 11-5/8 кисна класа : Тип 4diameter : 2.0000 inmounting тип : Bladeseries : A6 Yampere оценка : 350 Avolt оценка : 600 V AC, 500 V ВАШИНГТОН.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.