• Обновено
Фишер-Цена Смеат & Научат Магичен Музички Огледало [Амазон Ексклузивни]

Фишер-Цена Смеат & Научат Магичен Музички Огледало [Амазон Ексклузивни]

Оценката:
DEN 786.24

Тековен
Во магацинот.

Повеќе од 30 слатка, пеј-заедно песни, песни, и фрази.Магичен activations & 6 танцување светла.Забава додатоци вклучуваат чешел, кармин, нараквица & мека прав издувам.Светкавиот огледало.Бат-на ролери топката.Инспирира рано улога игра.Два начини на игра : Учење & Музика.Слушнете забава фрази како " Вашата насмевка е толку слатко!' и 'Може да чешел косата'.Помага да се развие сензорни способности, познавање на предизвика & ефект односи, критичко размислување, само-откривање & доверба.Бара 3 АА батерии.Академици : Радосна песни и изрази се воведе текстури, бои, спротивностите, честитки и многу повеќе.Бруто Мотор : Со интерактивни активности вашиот kiddo нема да сакате да пропуштите нешто.Тие ќе бидат индексирање, за стоење и одење сите околу себе да се истражуваат!.Креативност & Имагинација : На реални дизајн и игра карактеристики се поттикне раното улога игра и имагинативна забава.Опис на производот Изведба добива убава преуредување!Бебето е многу свој светлина-up суета огледало е совршен за глам сесии исполнет со учење и забава, со улога игра додатоци, учење содржина и повеќе од 30 учење песни, песни, и фрази!Со два начини на игра – учење и музика – бебе ќе научат за текстури, бои, спротивностите, честитки и многу повеќе.Лилјак во roller ball) или open (отвори/затвори компактен да се слушне прилично ditties и учење песни, премногу.Учење и забава никогаш не изгледаше толку слатка!Од Производителот, се Смее и да Научат Магичен Музички Огледало е бебето е многу свој запалени суета огледало со пет игра парчиња, учење на содржината и 15+ пеат песни, песни, и фрази.Со два начини на игра, 1) Учење и 2) Музика, бебето ќе научат за текстури, бои, спротивностите, честитки и многу повеќе.Погодокот на ролери-топка) или open (отвори/затвори компактен да се слушне прилично ditties и учење песни.Огледалото зајакнување на почетокот улога игра со пет игра парчиња : чешел, прав издувам, кармин, и две нараквици.Сите игра парчиња продавница внатре суета.Сите што треба да направите е најдобро што можете, и ги споделите со вашите деца си играат.Во Фишер-Цена, ние сме посветени да ви помогнеме да го направите токму тоа работат неуморно да ви донесе многу најдобри опрема и играчки.Фишер-Цена играчки се направени за да им помогне на сите деца—од мали деца да се години за децата на предучилишна возраст—развие преку игра, во свој начин, затоа што тоа е како тие најдобро учат во секоја возраст и на сцената.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.