• Обновено
AUUXVA 2 парчиња Влажно и Суво Кеси Водоотпорен Јапонски Цвет Цутот на Црешни Крпа Пелена Торба за Обновливи со Две Zippered Џебови Патување Плажа, Базен Дневните Предмети

AUUXVA 2 парчиња Влажно и Суво Кеси Водоотпорен Јапонски Цвет Цутот на Црешни Крпа Пелена Торба за Обновливи

Оценката:
DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Две Zippered Џебови : Голем една 11.8x14.2inch; Малиот : 5.9x8.7inch.Материјал : Нашата влажно и суво торба е направен од twill ткаенина, кои го прават тоа трајни, водоотпорен, еднократно, лесен дизајн и лесно да се носат.Совршен дизајн : Мода Две Zippered прегради за задржи влажна и сува работи одделни, можете добро да ги организирате вашите чисти или нечисти алишта, пливачки костуми , долна облека, чорапи, и други предмети.Мултифункционален : Голем една за пелени, костими за капење, крпи, спортски, костими за капење, костими за капење, бебе животни итн.Мали кеси се погодни за сѐ и сешто, како што се долна облека, toiletries, чорапи и козметика.Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети.Лесен За Чистење : Нашата ткаенина е wipeable и машина перат.Пак внатре-надвор да се мијат.Да го продолжи животот на нашите обновливи кеси, ние препорачуваме воздух за сушење нашиот брз-сува ткаенина.Две Zippered Џебови : Голем една 11.8x14.2inch; Малиот : 5.9x8.7inch Material : Нашата влажно и суво торба е направен од twill ткаенина, кои го прават тоа трајни, водоотпорен, еднократно, лесен дизајн и лесно да се carry Perfect дизајн : Мода Две Zippered прегради за задржи влажна и сува работи одделни, можете добро да ги организирате вашите чисти или нечисти алишта, пливачки костуми , долна облека, чорапи, и други belongings Multifunction : Голем една за пелени, костими за капење, крпи, спортски, костими за капење, костими за капење, бебе животни итн.Мали кеси се погодни за сѐ и сешто, како што се долна облека, toiletries, чорапи и козметика;Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други влажни items Easy За Чистење : Нашата ткаенина е wipeable и машина перат.Пак внатре-надвор да се мијат.Да го продолжи животот на нашите обновливи кеси, ние препорачуваме воздух за сушење нашиот брз-сува ткаенина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.