• Обновено
ZJchao Мини Вител Миксер, лак Тетоважа Мастило Shaker Електрични Голема Брзина Тетоважа Мастило Миксери Интелигентни Помине Пигмент Тресење Машина за Тетоважа Уметник(?

ZJchao Мини Вител Миксер, лак Тетоважа Мастило Shaker Електрични Голема Брзина Тетоважа Мастило Миксери Интелигентни

Оценката:
DEN 789.36

Тековен
Во магацинот.

【Униформа Вибрации】тетоважата мастило миксер машина може да работи континуирано за долго време, и тоа трае само 5 секунди да се тресат мастило рамномерно, лесен за употреба, лак миксер ви заштедува времето на мешање и ја подобрува ефикасноста на работата.Тоа е многу се користи во почетниот салони, фризури, тетоважи, итн. 【Smart Индукција】тетоважата пигмент миксер е паметен за индукција на проектот, притиснете го горниот дел од stirrer со шише за да почне да работи, едноставен и лесен за користење, заштеда на време и напор, мастило миксер тетоважа shaker може да се користи за бои, тетоважа мастило, лак, eyelash лепила, лепила. 【Се меша во 5 секунди】Никогаш не тресете шише со рака повторно!Вител shaker да може да се меша повеќето течности.На blender се состои од хард, лабораторија за квалитет на материјали, кои можат да работат континуирано, за долго време и се тресат мастило рамномерно во само 5 секунди. 【Високо-квалитетни Материјали】На високо-квалитетни пластични миксер школка се совршена комбинација на едноставен, мода, издржливост.Не се лизга база, стабилна и цврста кога машината е на работа, не е лесно да се падне кога тоа е работа.На нога подлога дизајн може да се поправи на миксер во место за време на мешање процес. 【Апликации】малата vortexer одговараат за нокти салони, салони за убавина, хобисти, училишта, тетоважа продавници и во домашна употреба.Специјално дизајнирани за течности, како што се тетоважа мастило, ноктите полирање, ноктите primers и врвот палта, лепила, eyelash лепила, пигменти и други течности.Тоа е особено погоден за тетоважа уметници користат да се меша тетоважа мастила.Функција : 1. Направени од силна ABS материјали, тоа е безбедно, трајни и носат‑отпорни. 2. Интелигентни индукција почеток, кога шишето притиска на горниот дел на stirrer, тоа ќе почне да работи, едноставен и лесен за употреба. 3. Не се лизга база, стабилна и цврста кога машината е на работа, не е лесно да падне. 4. Тоа што има вграден‑во високо‑брзина на мотор, со кои се подобрува ефикасноста на работата во голема мера. 5. Може да работи континуирано за долго време, и тоа трае само 5 секунди да се тресат мастило рамномерно. 6. Специјално дизајнирани за лак, УВ гел, тетоважа пигмент и на други течности.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : лак Shaker Влезен напон : 100-240 V Материјал : ABS Инструкции : 1. Поврзете го agitator и приклучок, и моќ на 2. Притиснете го копчето за вшмукување чаша на дното на stirrer за да се поврзете на stirrer и табела цврсто без тресење 3. Допир на боја материјал шише до врвот на agitator и притиснете го надолу за да почне да работи Пакет Листа : 1 x Shaker 1 x Plug Забелешка : Поради високата брзина на ротација, устата на пигмент шише мора да бидат цврсто затворени пред користењето на оваа agitator да се избегне пигмент јавните.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.