• Обновено
WonderBabe Новороденче Девојки Облека Дете Бебе Девојки Облека Долг Ракав Блузи Печатени Леопард Панталони+Headband Облека Сет

WonderBabe Новороденче Девојки Облека Дете Бебе Девојки Облека Долг Ракав Блузи Печатени Леопард Панталони+Headband

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Машина За Миење.Памучен материјал, мека и дише, пријателски за вашето бебе девојки кожата.Пакет се вклучени : 1pc romper+1pc панталони+1pc headband.Круг јака, долг ракав бебе romper, цветни печати, bowknot панталони, направи вашето бебе повеќе атрактивни и единствен.цветни печати панталони со цвет headbands, симпатична пролет, есен облека за бебе девојки.Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно, рачно или во машина за миење,се препорачува на девојките возраст : 0-36 Месеци, 6 големини за вас да се избере.Бебе девојки облека за вашата мала принцеза за играње надвор, роденден,бебе туш, свадба,бебе фотографија,секојдневно носење, семејството ден или секоја прилика.Вашите деца ќе го сакам!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.