• Обновено
Urieo Мат Лажни Ноктите Портокал Stiletto Долго Притиснете на Ноктите Чиста Акрилик Лажни Ноктите Совети Поставите ноќен клуб Партија за Жени и Девојчиња(Пакување од 24)

Urieo Мат Лажни Ноктите Портокал Stiletto Долго Притиснете на Ноктите Чиста Акрилик Лажни Ноктите Совети Поставите

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Портокал лажни ноктите се направени од високо-квалитетна ABS материјал, еколошки и силен, кој може да ви донесе романот убавина.Мат долги нокти дојде во 12 различни големина,1.8 cm*2 парчиња(2.4 m);1.7 cm*2 парчиња(2.4 cm долги);1.6 см*2 парчиња(2.3 cm долги);1.5 cm*2 парчиња(2,2 см долг);1.4 cm*2 парчиња(2.1 cm долги);1.3 см*2 парчиња(2.1 cm долги);1.3 см*2 парчиња(2cm долг);1.2 см*4pcs(2cm долг);1.1 cm*2 парчиња(1.9 cm долги);1cm*2 парчиња(1.9 cm долги);0.9 cm*2 парчиња(1.8 cm долги),овој производ содржи 24 Pcs лажни нокти,24 Pcs помине налепница(без помине лепак) и мини нокти датотека.Кога датира,чиста притиснете на ноктите се направи што повеќе убави; кога ќе оди на ноќен клуб,акрилик лажни ноктите се направи што повеќе зрели и женски.Тоа е исто така мал подарок во вредност од давање на пријатели и љубители' на семејството.Stiletto лажни нокти се многу силни.Лажни ноктите немаат лепак, но имаат желе лепак и ноктите триење ленти.Можете да ги направи дома и трим ги со големината на вашите нокти, со што се штеди пари.Ние и ветуваме на враќање и замена на стоката во рок од 30 дена.Контактирајте со нас во секое време ако имате било какви прашања, ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.