• Обновено
Сојузничките Месинг Т-8 Современи Слободни Стои Кат Бања Пешкир Камериер, Мат Црна

Сојузничките Месинг Т-8 Современи Слободни Стои Кат Бања Пешкир Камериер, Мат Црна

Оценката:
DEN 13860.00

Тековен
Во магацинот.

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Солидна месинг пондерирана база спречува ѓубрето.Традиционалниот дизајн со класичен дизајн елементи.Достапни во различни живот дизајнер завршува.Производи се обезбедени со ограничено траење.Собрани во сад.Оваа елегантна слободни стои бања пешкир камериер лесно да се одржува два полна големина бања крпи или повеќе рачни крпи.Стојат три метри висок и во кој се бројат база, пешкир камериер останува во место и нема да го нарушат дури и со влажни крпи на својот грб.Убаво дизајниран, бања пешкир камериер добро се вклопува со било бања décor кои се движат од современите со традиционалните, и сите стилови помеѓу.Направен од чисто висок квалитет солидна месинг материјали и заврши со живот дизајнер заврши, оваа современа крпа камериер е исклучително атрактивен и уште многу функционални.Крпа камериер доаѓа со просечна основа, 3 нога стои пол и две u-облик на оружје.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.