• Обновено
SNAHE Големина Светла Легура Синџир Дијаманти 3D Цвеќиња Океанот Бисер морска ѕвезда Парчиња Помине Уметност Кристал DIY Помине Декорација на Ноктите Sequins Школка Снегу

SNAHE Големина Светла Легура Синџир Дијаманти 3D Цвеќиња Океанот Бисер морска ѕвезда Парчиња Помине Уметност

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Тип : Мешавина На Различни Ноктите Rhinestones.Материјал : Алуминиум/Shell/Rhinestones.Облик : Неправилни 3 D.Количина : како на сликата?Употреба : За дома, DIY употреба?најчесто се употребува од страна на ноктите уметност салони за своите клиенти во сад, ако сте голем фан на ноктите DIY, овие се исто така совршени за вас.Пакет се Вклучени : 1 кутија.Облик : Неправилни 3 DQuantity : како picture Material : Легури/Shell/Rhinestones Package се Вклучени : 1 box Type : Мешавина на Различни Ноктите Rhinestones Product опис : ЗА ДОМА, DIY УПОТРЕБА?Најчесто се Употребува од Страна На Ноктите Уметност Салони За Своите Клиенти Во сад, Ако Сте Голем Фан На Ноктите DIY, Овие Се исто Така Совршени За Вас.КОМПАТИБИЛЕН СО ДРУГИ НОКТИ ДЕКО ПРЕДМЕТИ ХАРМОНИЧНО?Овие Големи Нокти Шарм Камења Ќе Изгледа Совршено Со Други Помине Уметност Дизајн Ставки, Само Оди И Да Се Покаже Вашата Имагинација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.