• Обновено
KAJIMEIYO Фитинг Простории, Привремено Едноставна Облека соблекувални во Трговски Центри, Метална Рамка Затемнување Завеси, соблекувални (Боја : Бела, Големина : 100cmx200cm)

KAJIMEIYO Фитинг Простории, Привремено Едноставна Облека соблекувални во Трговски Центри, Метална Рамка Затемнување

Оценката:
DEN 1053.60

Тековен
Во магацинот.

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, мазна на допир, силни и издржливи.Тоа е парична казна бода и може да се користи за долго време.Голем простор : 80x80x200cm, 90x90x200cm, 100x100x200cm, може да се смести во 3-4 луѓе во исто време, повеќе сакаат да ги користат.Поле на примена : модерен и едноставен стил, погоден за облека продавници, трговски центри, канцеларии, итн., и исто така многу погодни за употреба на отворено во привремено тоалети и катастрофа ситуации.Мобилен соблекувалната : Овој пренослив соблекувалната е монтажни и лесно да се соберат.Затоа, промена на соба е лесно да се движи и може да се залепи каде што е потребно.Едноставно инсталирање : На ' рѓа-доказ метал тока зајакнува главата по должината на работ да се спречи завеса од кинење, и е погодно за бесење и лизгање.Тоа е едноставно да се работи, и лесно може да се инсталира.Тоа е погодно да ги красат и го користат штом ќе ја добијат.На цврстата структура, сите делови и загради се направи опрема што не е лесно да се тресат и оштетување за време на транспортот и употреба.Пространа простор ви овозможува да го промените облека лесно, и можете да се облекуваат лесно.Поради дебели завеси, приватноста може да се заштити!Име на производ : отстранлив фитинг room Color : мулти-color Choose ткаенини : засенчување cloth Style : модерна и simple Packing листата : отстранлив фитинг соба X 1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.