• Обновено
Монтажа Сон MD2285-ЛА Долго Рака ТВ Монтажа за 37-75 Инчен Телевизори со Макс VESA 600x400mm и 100 КГ Утовар и MD5425 Звук Бар Планината за Soundbar со Дупки/Без Дупки До 13 КГ

Монтажа Сон MD2285-ЛА Долго Рака ТВ Монтажа за 37-75 Инчен Телевизори со Макс VESA 600x400mm и 100 КГ Утовар

Оценката:
DEN 2999.76

Тековен
Во магацинот.

УНИВЕРЗАЛНА ЗАГРАДАТА ПАКЕТ : Целост предлогот ТВ ѕид одговара за најголемиот дел од 37-75 инчен OLED/LED Телевизори до 100 КГ, со макс VESA од 600 x 400mm монтажа дупки проред.Тешки звук бар монтажа заградата има soundbar до 13 LBS.ТЕШКИ ТВ МОНТАЖА : ТВ протезата со articulating оружје exntends до 32 инчи, дава +5°/-12°навалите, +/-90°зглобот, кој помага во намалување на отсјај и оптимизирате вашиот посебни гледање искуство.ФЛЕКСИБИЛЕН ДРЖАЧ : На прилагодливи база на носителот протега 6.06" и retracts назад кон 3.44" за монтирање различни ширини на звук барови, компатибилен со Sonos, Samsung, Јамаха и Vizio звук барови, одговара на повеќето Телевизори до 800x400mm.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Со пристоен настава и сите се вклучени хардвер во пред-етикетирани кеси.Конкретни подлога ќе бидат испратени на барањето. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на : НИ базирани услуги на клиентите тим е секогаш онлајн да се обезбеди со пред-продажба & по продажба на поддршка, како и консултантски услуги на производот употреба и за инсталација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.