• Обновено
Еден 8.4 Кожа Занает Shoemaker Cobbler Saddlers Pincers Траен Чекан Месинг Клешти Алатка

Еден 8.4 Кожа Занает Shoemaker Cobbler Saddlers Pincers Траен Чекан Месинг Клешти Алатка

Оценката:
DEN 2399.76

Тековен
Во магацинот.

КОЖА РАБОТА COBBLER Е АЛАТКА >>Висок Квалитет Алатка. >>Голема за Кожа Работа. >>Вилици Имаат Добри Заби. >>Тешки Се Справи Со Притисокот.Оваа клешти е за cobbler/кожа работник клешти,чекан комбинација алатка.Се користи од страна на чевли фиксна поправи поправки, cobblers и кожа crafters.Изработени од месинг,Фино полирање, Кожа траен клешти има остри serrated тесен вилици криви надолу за контрола на работ на горен дел.Кога вилици стегната заедно помага да се задржи се водат во согласност со насоката на повлече.Главно се користи за истегнување и се протегаат горен дел од кожа во текот на минатата.Материјал : Месинг Вкупна Должина : 8.4 инчен (213 mm) Вилици Должина : 1.2 инчен (30мм) Вилици Ширина : 0.45 инчен (11.4 mm) Чекан Главата Големина : 0.47x0.79 инчи (12 x20mm) Тежина:13.4 оз(380g) Пакетот Вклучува : 1pc Месинг Shoemaker Клешти Како слика шоу.Еден 8.4" Кожа Занает Shoemaker Cobbler Saddlers Pincers Траен Чекан Месинг Клешти Алатка Ние продаваме само високо квалитетни алатки!Одлична цена!Одличен квалитет!Еднаков или подобар од слични продавница бренд-име!КОЖА РАБОТА COBBLER Е АЛАТКА >>Висок Квалитет Алатка. >>Голема за Кожа Работа. >>Вилици Имаат Добри Заби. >>Тешки се Справи со Притисокот на Оваа клешти е за cobbler/кожа работник клешти,чекан комбинација алатка.Се користи од страна на чевли фиксна поправи поправки, cobblers и кожа crafters.Изработени од месинг,Фино полирање, Кожа траен клешти има остри serrated тесен вилици криви надолу за контрола на работ на горен дел.Кога вилици стегната заедно помага да се задржи се водат во согласност со насоката на повлече.Главно се користи за истегнување и се протегаат горен дел од кожа во текот на минатата.Материјал : Месинг Вкупна Должина : 8.4 инчен (213 mm) Вилици Должина : 1.2 инчен (30мм) Вилици Ширина : 0.45 инчен (11.4 mm) Чекан Главата Големина : 0.47x0.79 инчи (12 x20mm) Тежина:13.4 оз(380g) Пакетот Вклучува : 1pc Месинг Shoemaker Клешти Како слика шоу.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.