• Обновено
1/пр DH Лаборатории Diety Говорникот Кабли Лопата конектори во 10 нозе

1/пр DH Лаборатории Diety Говорникот Кабли Лопата конектори во 10 нозе

Оценката:
DEN 263.52

Тековен
Во магацинот.

Бог основа на звук репродукција се заснова на користење на најдобрите материјали на некој начин да го фати нивните најдобри перформанси.Тајната на DH Лаборатории 20 година успешна приказна е подлабоко страст и разбирање на тоа како совршен кабел треба да се изврши (минус сите промотивни трикови).Внесете "На Diety"..Нови во кутија 6ft пар DH Лаборатории Божество говорникот кабли.Ние сме Овластени DH Лаборатории дилер.Ние се наоѓа во склопот на улица од DH Лаборатории и понуди сите свои производи со целосен фабрика гаранција.На Божество Говорникот кабел претставува DH референтни Лаборатории достигнување во дизајн, перформанси и вистинската верност.Дизајниран за употреба во најдобрите системи, оваа држава на уметноста кабли испорачува најмногу точни, и uncolored сигнал на пренос е можно, заедно со вонредни хармоници ќе го и тонски рамнотежа.На Божество е изградена на точната tolerances, и рака раскинат од страна на industrys повеќето квалификувани занаетчии.Супериорен металургија испорачува 12 поединечно изолирани чисто сребро проводници (20 awg) во преклопувачки спирален низа, опфаќа две сребро-обложена Континуирано Кристал (TM) проводници (14 awg).На DH Лаборатории простор возраст Воздух-PTFE dielectric е лента завиткани околу секоја диригент, нуди најниски dielectric губење на било комерцијално достапни кабел.На Божество е неверојатно атрактивен кабел, на располагање со сребро лопати или банани.Произведено ВО САД Боја : Црвена/Црна обичај ткаат Дијаметар : 18.0 mm Изградба : 14 Диригент Геометрија Овие кабли се вистинско чудо.Многу препорачливо!Ние, исто така може да обичај прави овие во било колку што треба, e-mail пораки за цени или специфики.Поштенско сандаче линкот подолу.Имаме и други модели и должини на DH Лаборатории кабли во посебни листи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.