• Обновено
HP 715287-001 Графика проширување моќ одбор - PCI Express, Gen8

HP 715287-001 Графика проширување моќ одбор - PCI Express, Gen8

Оценката:
DEN 2352.00

Тековен
Во магацинот.

Најголемиот Дел Од Пакување.HP rx9800 WS460c G8 Графика.Проширување Одбор 715287-001. 691905-003. 30 дневна гаранција.HP rx9800 WS460c G8 Графика Проширување Одбор 715287-001 691905-003 Графика проширување моќ одбор - PCI Express Gen8.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.