• Обновено
SCITOO 20Pcs 4.7 mm Цртичка Светилки Инструмент Мерач Кластер Светилки Брзинометар Мерач Кластер Светла

SCITOO 20Pcs 4.7 mm Цртичка Светилки Инструмент Мерач Кластер Светилки Брзинометар Мерач Кластер Светла

Оценката:
DEN 203.76

Тековен
Во магацинот.

Универзална Светилки : се Користи за Брзинометар Броило Tachometer Инструмент-Таблата.Карактеристики : Светло Дијаметар : 4.7 мм;Боја : Жолта;единствени и повеќе живописни бои.Одговара за GMC Silverados, Suburbans, Tahoes, Trailblazers, Yukons итн.Инсталација : Не може да биде инсталиран директно, треба да биде лемење.И што треба да се целосно да се расклопуваат Кластер прво.Напомена : Оваа точка не одговара на сите возила,ве молиме потврдете го вашиот година/направат/модел пред да го купат.Опис : Боја : Yellow Bulb Тип : LEDunique и повеќе живописни color Notice : Ако не сте сигурни дали објектот се вклопи вашето возило,ве молиме контактирајте со нас за помош.Пакет Including20 Pcs Цртичка Светилки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.