• Обновено
МАЛКУ ВЕЖБА 7/16 1/4SHANK со BLU-MOL MfrPartNo 6016

МАЛКУ ВЕЖБА 7/16 1/4SHANK со BLU-MOL MfrPartNo 6016

Оценката:
DEN 137.76

Тековен
Во магацинот.

Примена : За Wallboard и Иверица, Пластика, Дрво.Вежба Малку Дијаметар : 7/16 во.Материјал : High Speed Челик.Месо тело со Дијаметар : во 1/4.Име На Производ : Вежба Малку.Blu-Mol 7/16 во.Кол.x 5.5 во L High Speed Челик Вежба Малку во 1/4.Круг месо тело 1 компјутер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.