• Обновено
X-DREE SC2262 20-Pin PCB Одбор Површината Планината SMD SMT IC LCD Моќ Чип 5PCS(SC2262 20-Pin PCB Одбор Површината Планината SMD SMT IC LCD Моќ Чип 5PCS

X-DREE SC2262 20-Pin PCB Одбор Површината Планината SMD SMT IC LCD Моќ Чип 5PCS(SC2262 20-Pin PCB Одбор Површината

Оценката:
DEN 1044.00

Тековен
Во магацинот.

Име на производ : LCD Моќ Чип;Модел : SC2262. Pin Количина : 20;Монтажа Тип : PCB SMD SMT.Секоја Големина(Приближно) : 13 x 10 x 2,5 mm /0.51" x 0.39" x 0.1" (L*W*T);Боја : Black.Net Тежина : 4g(Peso Neto : .Пакет Содржина : 5 х LCD Моќ Чип(Contenido del paquete : 5 х LCD Моќ Чип.SC2262 20-Pin PCB Одбор Површината Планината SMD SMT IC LCD Моќ Чип 5 PCSFeature : SMT SMD тип IC LCD површинска монтажа моќ чип.Тоа е широко се користат за компјутер, мобилни телефони и други дигитални home апарат appliances It е добра замена на чекор надолу Моќ Модул ic lcd чип.Опис на Spanish SC2262 20-Pin PCB Одбор Површината Планината SMD SMT IC LCD Моќ Чип 5 PCSNombre del producto : LCD Моќ Чип; Modelo : SC2262 Cantidad де борови : 20; Tipo де montaje : PCB SMD SMTCada tamaño (aproximado) : 13 x 10 x 2,5 mm /0.51' 'x 0.39' 'x 0.1' '(L * W * T); Боја : Negro Peso Neto : Contenido del paquete : 5 х LCD Моќ Чип.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.