• Обновено
Пионер на Жена Жито Слободен Сите Природни BBQ Стил Намалувања Meaty Куче Третира

Пионер на Жена Жито Слободен Сите Природни BBQ Стил Намалувања Meaty Куче Третира

Оценката:
DEN 1924.80

Тековен
Во магацинот.

Еден (1) 16 оз.Торбичка - Пионерската Жена Природни, Жито Слободни Куче Третира, Говедско & Brisket Рецепт BBQ Стил Намалувања.Жито слободни куче jerky инспириран од рецепти на Ree Drummond.Направени со високо-квалитетни состојки, со вистински говедско месо како прв состојка во овие жито слободни куче третира.Овој природен куче третираат содржи жито-слободни и едноставни состојки, и тие се произведени со гордост во САД објекти.Од Пионерската Жена, ова куче jerky мека куче лекување не содржат вештачки бои, вкусови и конзерванси.Направете вашиот симпатична кучешки се чувствуваат како сакана член на семејството, со куче jerky третира Пионер Жена Говедско месо и Brisket Рецепт BBQ Стил Намалувања Природни Зрна Слободни гумени куче третира.Инспириран од рецепти Ree Drummond, го прави за нејзиното сопствено семејство, ова лекување почнува со вистинска месо за овие примамливо милениче закуски за кучиња со вистински говедско месо.Овие зрна слободни куче третира содржат вистински, едноставни состојки и без вештачки бои, вкусови и конзерванси.Со само природни состојки, Пионер На Жена гумени закуски за кучиња вклучуваат вистински говедско месо и се обврзани да го поставите неговата опашка waggin' од моментот кога ќе ја отворите оваа куче третираат торбичка.Без разлика дали сте наградува него за добро завршената работа или само покажуваат му колку ти е гајле, вашето куче е сигурен да Го сакаат Пионер Жена здраво куче третира и те сакам дури повеќе за споделување на нив.Им служи на вашиот најдобар другар овие жито слободни едноставна состојка мека куче третира произведени во САД објекти.Тие се едноставни, реални и обичен.Исто како него.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.