• Обновено
3dRose Висконсин државното Знаме во Надворешниот приказ на Мапата & Писма за Висконсин Спортски Шише за Вода, 21 оз, Браун

3dRose Висконсин државното Знаме во Надворешниот приказ на Мапата & Писма за Висконсин Спортски Шише за Вода,

Оценката:
DEN 145.20

Тековен
Во магацинот.

Изработени од алуминиум.Капацитет : 20oz. 2 пресврт на капи - 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард капа.Carabineer клип исто така вклучени.Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на повеќето купот на сопствениците.Не се наменети за машина за миење на садови или микробранова употреба.Висконсин државното знаме во надворешниот приказ на мапата и писма за Висконсин Шише за Вода е еко-пријателски начин да го носи вашиот омилен пијалок на училиште, работа или било каде и да одите.Оваа 20 мл алуминиумски спортски шише карактеристики 2 капи, 1 лесен проток пресврт на пиење spout и 1 стандард пресврт на ззп.Уште една голема карактеристика е вклучена carabiner клип кој ви овозможува да прикачите вашата шише безбедно.Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Слика на двете страни.Боја нема да се кандидира или исчезнат со употреба.Миење на рацете се препорачува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.