• Обновено
Куки Тешки Futy Монтира на Ѕид и Ѕидот Налепници, Хардвер Тешки-Должност Челик Гаража Складирање/ Тенџере Куки, 8 Парчиња

Куки Тешки Futy Монтира на Ѕид и Ѕидот Налепници, Хардвер Тешки-Должност Челик Гаража Складирање/ Тенџере Куки,

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Нерѓосувачки челик L ѕид кука тешки кука е опремен со фиксна завртки, големината е 6.09 cm*2.48 cm*3.17 cm*1.09 cm*1.77 cm, а дебелината е 0.3 цм.Здрав да се откажам облека, капи, тави или нешто друго што сакате да се откажам.Кафе налепница може да се отстрани, големината е 20cm*40cm, тоа може да биде украсена на било кој ѕид во домот, и тоа може да биде раскинат исклучено директно кога сакате да промените налепница, тоа нема да предизвика многу штета на ѕидот.На јадицата површина е мазна и рамна, нема да ја оштети вашата облека или други кревка предмети, и ќе не заземаат премногу простор, кои можат да ви помогнат ефективно да се зачува простор.Сетот доаѓа со 8* куки и 8* сетови на одредување на завртки и налепница, која ви овозможува да го користите производот еднаш да ги красат две различни чувства.Едноставниот ретро стил на ѕидот налепници ќе не чини премногу видлив, ниту тоа ќе го намали вашиот изглед, правење на вашиот куќа целосно на модата.Големина : кука 2.4 во*0.98 во*1.25 во*0.43 во*0.7 во дебелина 0.12 во Ѕид налепница 7.87 во*15.74 во Материјал : не ' рѓосувачки челик + ПВЦ Боја : Црна Тежина : 242g Стил : голема L-облик кука + кафе налепница Пакет содржина : 8 x L-облик куки + 1 пар на кафе налепници + завртки поле на примена : L-облик кука може да се користат за да се откажам облека, тави, крпи, тенџере, се покрива или нешто друго што сакате да висат на.И кука има добра стабилност, не падне на боја, не ' рѓа, и нема да биде видлив кога висеше, особено ретро и едноставна.Ѕидот налепници, изработени од ПВЦ, црна и бела изглед, и умерена големина, може да биде прикачен на дневна соба, спална соба, кујна, ходник, или било каде на друго место ќе сакате да ги красат дома, и ќе можете да декорирате вашиот ѕид добро.Се нагоре и да го направи вашиот ѕидови изгледа многу симпатично.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.