• Обновено
Achim Дома Мебел Авенија Колекција Мрежа Перење Забавува, Бела

Achim Дома Мебел Авенија Колекција Мрежа Перење Забавува, Бела

Оценката:
DEN 259.92

Тековен
Во магацинот.

Се појавува веднаш.Жица рамка што го одржува обликот и висината, расклопна - огради станот за практично складирање.Сметководствена рачки за лесен транспорт.Mesh материјал овозможува вентилација.Димензии : 15" x 24".Колку долго сте биле велејќи "треба да се организираат и да ја задржите мојата соба чисти"?Сега можеш со Achim Вториот Авенија Колекција е Мрежа Количка за Перење Забавува.Pop-up забавува има жица рамка која го одржува обликот и висината да ги содржи сите ваши перење на едно место.Мрежа материјал е дише и да овозможува вентилација.Нашите расклопна забавува огради станот за практично складирање за кога сите ваши перење е чиста.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.