• Обновено
unknows Риболов Zinger Ремените Копче Прстен Носителот Стигнале 60cm Челик Кабел Анти Изгубени Мува Риболовен Прибор Simms

unknows Риболов Zinger Ремените Копче Прстен Носителот Стигнале 60cm Челик Кабел Анти Изгубени Мува Риболовен

Оценката:
DEN 825.60

Тековен
Во магацинот.

Високиот квалитет на материјалите.Со висок интензитет од 60cm челичен кабел.Може да се протегала и кога треба да се го користите вашиот копчињата,вие не треба да ги тргнеме на zinger.Оваа zinger е еден вид на копче прстен.Тока на половината појас.Анти-кражба и анти-изгубени.Удобен и ќе не заборавајте да го земете вашиот копчињата.Риболов Zinger Ремените Копче Прстен Носителот Стигнале 60cm Челик Кабел Анти Изгубени мува риболовен прибор simms100% сосема нов и висок quality Features : Висок квалитет на материјалите.Оваа zinger е еден вид на копче прстен.Тока на половината појас.Може да се протегала и кога треба да се го користите вашиот копчињата,вие не треба да ги тргнеме на zinger.Удобен и ќе не заборавајте да го земете вашиот копчињата.Анти-кражба и анти-изгубени.Со висок интензитет од 60cm челичен кабел.1 компјутер од zinger само,други додатоци демо на сликата не се вклучени!Спецификација : Материјал : ABS,Челик Cable Type : Копче Ring Color : Black Size : Еден Size Diameter : 3.5 см(1.38 во)Челичен Кабел Должина : 60cm(23.62 во)Количина : 1 Pc Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Zinger.

Параметри на производот

Material:
ABS,Steel Cable
Type:
Key Ring
Color:
Black
Size:
One Size
Diameter:
3.5cm(1.38in)
Steel Cable Length:
60cm(23.62in)
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes(without retail package):
1 x Zinger :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.