• Обновено
[2-Pack] KATIN За LG V40 ThinQ, LG V50 ThinQ Калено Стакло Екран Заштитник Меур Слободни, Анти Нула, 9H Цврстина, Лесно да го Инсталирате

[2-Pack] KATIN За LG V40 ThinQ, LG V50 ThinQ Калено Стакло Екран Заштитник Меур Слободни, Анти Нула, 9H Цврстина,

Оценката:
DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Екран Заштитник Специјално Дизајниран За LG V40 Thin Q.Едноставно отстранете ја заштитната фолија и се примени на вашиот екран.Инсталацијата трае само неколку секунди, Многу издржливи, и отпорен на гребење - површинска цврстина 9 H и прелиена со oleophobic слој за да се намали отпечатоци од прсти.Ултра-јасно со 99.9% транспарентност, за да се овозможи оптимално, природни гледање искуство.Заштитени со KATIN Не-Кавга Доживотна Гаранција.Вклучува : 1x на Мало Пакување Кутија, 2x Калено Стакло Екран Заштитник, 2x Влажни брише / 2x Сува брише, 2x Прашина Отстранување на Налепници и доживотна гаранција картичка.Прашање : Како да се избегне прашина спотови?.Одговор : Влажна хартија за крпи, сува хартија крпи и прашина отстранување налепници се вклучени во полето за да ви помогне да инсталирате екран заштитник.Пред ставање на екранот заштитник, следете ги инструкциите во пакет да се исчисти екранот.Пред да го користите екранот заштитник, бидете сигурни дека не постои никаква нечистотија или прашина на екранот.Прашање : Меурчиња се генерирани по инсталацијата?.Одговор : Ако меурчиња се појави, обидете се со користење на банкарска картичка или картичка со потешко раб, и нежно притиснете заедно на филм.Кога го користите хард-остро-картички, треба да ги заврши со тенка крпа подлога за да се избегне гребење на заштитна фолија.Прашање :тоа Ќе биде тешко да инсталирате еден мобилен телефон екран заштитник?.Одговор: Секој купувач кој купува производ во KATIN ќе добие упатството за тоа како да се инсталира на екранот заштитник, која е придружена со многу интуитивен и детални видео.Ако имате било какви проблеми за време на процесот на инсталација, можете да ги споделите со нас ви помогне.Прашање :производот е напукнато или модел не е во ред по добивањето тоа?.Одговор:Кога ќе добие скршени производ, тоа може да биде предизвикан од голем стискаш или влијание за време на долгорочни транспорт.Кога ќе примите погрешен производ, тоа може да биде дека магацин добива голема количина на стока и производот е во конфузија во текот на сортирање.Не грижете се, ве Молиме контактирајте услуга во време или да стапите во контакт со нас преку е-маил следниве чекори : Одете на Вашите Нарачки, најдете ја вашата цел во листата, и кликнете на Проблемот со цел.а проблемот ќе се реши и за вас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.