• Обновено
Силиконски Бендови за Fitbit Полнење 5 Бендови Спорт Види Wristband Замена Силикони Рака Компатибилен со Fitbit5 бенд Жени Мажи (Челик Сина, Големи-10 инчи/250mm)

Силиконски Бендови за Fitbit Полнење 5 Бендови Спорт Види Wristband Замена Силикони Рака Компатибилен со Fitbit5

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Компатибилен со Fitbit Полнење 5. Голема големина : 10 инчи/250mm Мали димензии : 8.5 инчи/215mm.На Fitbit 5 рака направени од мека и мазна силикони ,најновите затегнувачка материјали, силна жилавост, не е лесно да се скрши .Кој е издржлив и лесен.Удобно чувство на допир слободни вашиот зглобовите кога сте со силиконски спорт Fitbit Charge5 бенд.Точни мувла позиционирање, нема грешка, совршен за вашата Fitbit Полнење 5. Ние обезбедуваме 1-годишна гаранција за силиконски Fitbit Полнење 5 бендови, вклучува 1-година безусловна наплата или слободна замена.Едноставно пакување, избегнувајте непотребно губење на ресурси.Компатибилен со Fitbit Полнење 5 Големи димензии : 10 инчи/250mm Small големина : 8.5 инчи/215mm The Fitbit 5 рака направени од мека и мазна силикони ,најновите затегнувачка материјали, силна жилавост, не е лесно да се скрши .Кој е издржлив и лесен.Удобно чувство на допир слободни вашиот зглобовите кога сте со силиконски спорт Fitbit Charge5 бенд Точни мувла позиционирање, нема грешка, совршен за вашата Fitbit Полнење 5 Simple пакување, избегнувајте непотребно губење на ресурси,Ние обезбедуваме 1-годишна гаранција за силиконски Fitbit Полнење 5 бендови, вклучува 1-година безусловна наплата или слободна замена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.