• Обновено
Timken 512123 Оска Лого и Центар Собрание

Timken 512123 Оска Лого и Центар Собрание

Оценката:
DEN 2082.72

Тековен
Во магацинот.

Обезбедува тесна одговара на тркала.Пренесува моќ, без лизгање.Направени од високо-квалитетни материјали.Се зголемува производ сигурност и го подобрува ефикасноста.Лесно одржување.Timken Аксел Лого и Центар Собири се дизајнирани за поддршка на возилото тежина.Овие лежишта се подмачкано, запечатени и заврши со центар собранието.Тие се обезбеди тесна одговара на тркала и се пренесува на власт без лизгање.Овие центар собранија се одржување слободни, лесно да се инсталира и да се зголеми производ сигурност додека подобрување на перформансите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.