• Обновено
NVIDIA Графичка Картичка - Низок Профил N3R90AA

NVIDIA Графичка Картичка - Низок Профил N3R90AA

Оценката:
DEN 3119.76

Тековен
Во магацинот.

NVIDIA чиста видео HD технологија.True HD и DTS-HD аудио малку стриминг.Ge Force experience.NVIDIA Phys X технологија.Nvidia Адаптивни Вертикална Синхронизација.Anti-Aliasing Режим : Nvidia Fxaa.NVIDIA Графичка Картичка - Низок Профил N3 R90 AA.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.