• Обновено
Срце облик на Личен Аларм Lianshi Анти-кражба Аларм Г-ѓа анти-волк Аларм со Осветлување Функција Сина

Срце облик на Личен Аларм Lianshi Анти-кражба Аларм Г-ѓа анти-волк Аларм со Осветлување Функција Сина

Оценката:
DEN 241.44

Тековен
Во магацинот.

Да се чува далеку од lady-убиец.Погоден за еден човек да оди надвор, или дома.Со Осветлување функција.Итни Аларм.Лесно да се земе со себе и да се чувствувате повеќе безбедност.Спецификација : име на Производ : Срце облик на Личен Аларм Напојување : 3 x копчето батерии Боја : Сина Тежина : 30g Пакет содржина : 1 x Срце облик на Личен Аларм.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.