• Обновено
Бебе Превозникот Предната и Задната Debuggable Мајчино Млеко Храна Погодна за Памук Бебе Рака Погоден за 20 Кг 0-3 Години Мека Удобно,LightGray

Бебе Превозникот Предната и Задната Debuggable Мајчино Млеко Храна Погодна за Памук Бебе Рака Погоден за 20

Оценката:
DEN 945.60

Тековен
Во магацинот.

Практично, безбедно, разновиден и лесно да се користат; здрав ткаенина заштитува вашето бебе безбедно и сигурно.Зајакнување на врската меѓу мајката и бебето; близина на мајката срце, бебето може да слушне вашето срце да чука, се чувствуваат топлината на телото во прашка, и да го направи да се чувствуваат комотно.Се грижи за вашиот ден со hands-free бебе.Користење на вашето бебе прашка за да се ослободат вашите раце; миење садови, прошетка, продавница или прошетка на вашето куче, додека пријатна еден немирен бебе.Кажете збогум на рамена болка и врати вирус; бебето заврши заградата го опкружува вашето бебе е ' рбетот и може лесно да се надомести бебе е назад тежина; не се чувствувате уморни или болки во мускулите.На клипот-слободен дизајн е лесно да се носат и удобен за носење.Изработена од 95% памук / 5% spandex, па лесно може да се манипулира со вашето бебе за удобност и доилки.Покрај тоа, нема дополнителни ткаенина се влече по подот!Како бебе пристапи градите, доењето е и лесен и приватни.Производот има положено тест на SGS тестирање на одделот и ги помина задолжителните КЗК за сертификација на Американската доенчиња.Ова е многу важно, бидејќи бебето ќе се допираат или дури и да материјал.Оваа спецификација за производ : должина 5.1 метри, ширина 0.55 meters Weight; за 0.65 kg Elasticity : четири-двострано микро-elastic The производ содржи иста боја пакет pocket English верзија на manual Packing : крпа торба за пакување + прирачник + ЈП торба packaging The постојаност на боја, harmfulness и stretchability на производи имаат постигнато меѓународните стандарди, и да се тестира и да биде одобрен од страна на власта.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги користите.

Параметри на производот

length 5.1 meters, width 0.55 meters :
Weight; about 0.65kg :
Elasticity:
four-sided micro-elastic
The product contains the same color bundle pocket :
English version of the manual :
Packing:
cloth bag packaging + manual + PE bag packaging
The color fastness, harmfulness and stretchability of the products have reached international standards, and have been tested and certified by the authority. Please feel free to use them. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.