• Обновено
Воденичен Камен Посветен Трајни Острило Таписерии Изработка Фина Структура 3000# Корисни Корисни

Воденичен Камен Посветен Трајни Острило Таписерии Изработка Фина Структура 3000 Корисни Корисни

Оценката:
DEN 118.08

Тековен
Во магацинот.

Се одликува со висока отпорност на абење што го прави да имаат подолг живот.поради својата едноставна и удобен операција чекори, тоа ќе не отпадот вашето време и енергија.Одликувајќи се со широк спектар на апликации, тоа ќе се користи во различни прилики.тоа е професионална и висок квалитет на изработка, што го прави многу издржлив и здрав.Направени од камен материјал, тоа е многу издржливи во употреба.Должината на овој производ е 15cm, ширината е 2cm а висината е 0.5 cm.Тоа е погоден за обработка на висока цврстина појачани челик, од легиран челик, прецизно мерење алатки и инструменти делови и други workpieces со висок заврши барања.Спецификации : Кој има широк спектар на апликации, тоа ќе се користи во различни прилики.Тоа е професионална и висок квалитет на изработка, што го прави многу издржлив и здрав.Причината зошто тоа ќе се користи во голем број на случаи е дека има широк спектар на апликации.Она што го прави многу издржлив и здрав е професионална и висок квалитет на изработка.Со стручната и висок квалитет на изработка, тоа е многу издржлив и здрав.Се должи на широк спектар на апликации, може да се користи во различни прилики.Карактеристики : Она што го прави не отпадот вашето време и енергија е едноставен и лесен операција чекори.Причината зошто тоа е подолг живот е тоа што има висока отпорност на абење.Се одликува со висока отпорност на абење што го прави да имаат подолг живот.Поради својата едноставна и удобен операција чекори, тоа ќе не отпадот вашето време и енергија.Тоа е погоден за обработка на висока цврстина појачани челик, од легиран челик, прецизно мерење алатки и инструменти делови и други workpieces со висок заврши барања.Големина : x 15cm 2cm х 0.5 cm/5.91" x 0.79" x 0.2" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Острат чекори : 1 Впие острило во вода за 15 минути, и да додадете некои солена вода до тоа. 2 Изостри на машина во редот на првите дебели и потоа парична казна. 3 Не scrape надвор од кал по заострување на машина, не е вода за да се изостри на машина.Пакетот Вклучува : 1 x Острат Камен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.