• Обновено
LyHomeAn Коса за Сечење Алатки USB Полнење Ќелава Коса Clipper Електрични Коса Clipper Мажите Коса Clipper Фризура Тример (Боја : Стил 3)

LyHomeAn Коса за Сечење Алатки USB Полнење Ќелава Коса Clipper Електрични Коса Clipper Мажите Коса Clipper

Оценката:
DEN 956.16

Тековен
Во магацинот.

Непречено се справи со дизајн, удобно да се одржи и да работат, таписерии и мали, удобно да се одржи.Што виси Т-форма овозможува да се избричат слободно од која било насока.Погодна за мрсна кожа на главата, гравирање, ретро фризура, ќелава глава.Професионални надворешни тример-опремени со 4 чешли (1.5 мм, 2mm, 3мм, 4mm) за да се задоволат потребите на различни должини.Можете лесно може да се прилагоди на чешел за право висина и отсечени фризура сакате.Лесно да се чисти-со сечење на главата може брзо да се печете под вода.Не се стави на електрична коса clipper во вода, само исплакнете ја.Силна и стабилна власт, остар, моќен коса за сечење способност, униформа грчевито држејќи се за коса и коса за сечење, брзо и труд за заштеда на функции, минимална контрола на бучавата.Посилна моќ и помалку бучава.Тоа е моќна и остар, фаќање и намалување на косата рамномерно, брзо и работна енергија, со минимална контрола на бучавата во исто време.Тоа е совршен за патување.Материјал : не ' рѓосувачки челик, alloy Function : средување на косата, косата, мулти-големина ограничување comb Limit чешел заб големина : 1.5 мм, 2mm, 3мм, 4mm Color чешел спецификации : 1.5 мм, 3мм, 6mm, 9mm Battery капацитет : 1200 m ACharging време : 4 hours Use време : 90 minutes Charging метод : USB cable Product големина на : 15.5*4*2.5 cmnotes : 1. Вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од веб-страницата слика поради разни фактори, како што се осветленост на дисплејот и светлина од светлината.2. Ве молиме овозможи мало отстапување во мерни податоци.3. Ви благодариме за вашиот understandingpacking листата : 1 Pcs* косата trimmer1 Pcs*USB податочен cable1*brush4 Pcs* ограничување comb1 Pcs* англиски manual Our производи може да биде лесно да се користи од страна на почетници и професионални фризери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.