• Обновено
NRMEI Круг Складирање Перење Кошница Кошница Свитлива Водоотпорен Слој Расадник Забавува за Дневна Соба, Спална соба и Облека, Играчки(Круг Љубов Леопард)

NRMEI Круг Складирање Перење Кошница Кошница Свитлива Водоотпорен Слој Расадник Забавува за Дневна Соба, Спална

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Големина : 19.7"H x 15.7"Д инчи.Перење кошеви се погодни за перење кошеви и децата кошеви, играчка складирање соби за момчиња и девојчиња.Материјал : Платно памук, обрабени со водоотпорен ЈП слој - може да ви обезбеди со одлични перформанси водоотпорен, влага-доказ, светлина и траен ефект.Употреба : Чување на кутии може да се користи во спалната соба, дневна соба, студија соба, остатокот соба, кујна, канцеларија.организирање и чување на бебе производи, облека, чевли, дете играчки, пет производи, крпа, ќебе, bedsheet.Лесен за користење : За перење кошница свитлива функција ви овозможува да зачувате простор кога не се во употреба и обезбедува удобност да се донесе заедно со вас каде и да сте.Answer : ___________________________ Note : перење кошница има компресија од пакување,може да се врати форма со пополнување со облека или може да се измазнети со пареа железо и фен за коса.Не машина за миење, само избришете со влажна крпа.Нашите складирање кутија / перење кошница не само што може да ви помогне да среди и продавница дребулии да се спаси соба простор, но, исто така, се свитка нив, кога не е во употреба.Нашите гардероби се на модерен дизајн, и декоративни и практични.Тоа е не само добар помошник за семејниот живот, но, исто така, украс за домот живот.Целта - продавница за облека, јога душеци, крпи, прекривки, книги, пет материјали, итн.Тоа е многу погоден за сортирање спални соби, дневни соби, бањи, перална соби, играта соби, универзитет домови, автомобили, детски соби, градинки итн.Материјал : платно памук + наредени со водоотпорен ЈП обложување, свитлива, цврсти и трајни, анти-пропадна справи и лесно да се носат.Уживајте во чиста и уредна соба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.