• Обновено
Ginco Krafts Бебе Туш Игри, Бебе Туш Нула Оф Натпревар - Кој Pooped на Nappy, 33 Томбола Билет Картички - 3 Победници, Смешни Активност за Пелена Томболата, Девојка Babyshower Игра, Поло

Ginco Krafts Бебе Туш Игри, Бебе Туш Нула Оф Натпревар - Кој Pooped на Nappy, 33 Томбола Билет Картички - 3

Оценката:
DEN 191.52

Тековен
Во магацинот.

[ Кои pooped на nappy ] - е забавно и лесно лотарија игра која вашите гости ќе љубов (неверојатни хокеј на прекинувач игра).Тоа е исто така се користи како пелена игра и бебе туш томбола билет. [ Брзо и лесно да се игра ] - нема дополнителни работа се вклучени (како ставање налепници).ние знаеме што се зафатени па ние ви ги испрати картички се подготвени да се отвори и да игра. [ Високо-квалитетни cardstock ] - 350gsm, свежи ламинат 2 3/8 од 3 1/2 инчи картички.ќе добиете сет со победа 2 и 28 губење на картички, дизајнирани за да ги импресионира вашите гости со симпатична бебе графика. [ Инструкции ] - 1. Страна од бебе туш лотарија билет за секој гостин. 2. кога се е спремно, замолете ги да нула надвор од кругот со паричка. 3. гостин кој добива бебето без nappy победи. [ Направете вашите гости насмевка ] - дизајнирани од страна на духовит останат дома мајка, ова бебе туш игра е докажано да се направи луѓето да се смеат, да се забавуваат, и да ги добиете во "Babyshower партија расположение".Ако не сте во игра долго и досадно бебе туш игри, тогаш ова е добра Игра за вас!!!Еден од најдобрите бебе туш партија идеи користење на лотарија билет за да ги забавуваат гостите.Играта е брза и тие ќе се смее на смешен графика.Ова ќе донесе секого во расположение за да имаат незаборавен babyshower партија која POOPED НА NAPPY?картички имаат јасна нула исклучување област, тие се големи, со хрупкави бои, кои се лесно на очите.Нашето бебе туш игри за момчиња лесно може да се вклопуваат во со партија услуги или кое било друго бебе декорација ќе се планира за големиот ден!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.