• Обновено
Преносни Таблета Кутија Мини Пилула Кутија Пилула за Складирање Носат-На Бонбони Дистрибуирани Boxvitamin Лекови Витамин Организатор 4 Поделба Патување за Секојдневни

Преносни Таблета Кутија Мини Пилула Кутија Пилула за Складирање Носат-На Бонбони Дистрибуирани Boxvitamin Лекови

Оценката:
DEN 114.96

Тековен
Во магацинот.

МАЛА ПИЛУЛА КУТИЈА : големината на таблета кутија е 3.1 x 3.1 x 1.2 инчи.Со соодветна големина зазема помалку простор и може да бидат поставени дома.Тоа е исто така погодно за вас да се земе патување или бизнис патување.Тоа може да се одржи мали предмети, таблети, бонбони, итн.Со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Опремен со заклучување копче, па предмети во пилула кутија ќе се не се отвори автоматски, кои можат ефикасно да ги спречи паѓање и да се чуваат во кутија.И тоа е многу лесен за употреба и лесно да се unscrew.Со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Опремен со заклучување копче, па предмети во пилула кутија ќе се не се отвори автоматски, кои можат ефикасно да ги спречи паѓање и да се чуваат во кутија.И тоа е многу лесен за употреба и лесно да се unscrew.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПАТУВАЊЕ ТАБЛЕТА КУТИЈА : Оваа мала пилула кутија е Направен од високо-квалитетна ABS пластика, материјал, издржлив и не е лесно да се оштети.Безбедно и невкусна, не се грижи за квалитетот на преносни таблета кутија, може да биде користена подолго време, може да се стави во џеб или паричникот, и земени во секое време.ИЗДРЖЛИВИ ТАБЛЕТА КУТИЈА : пилулата складирање кутија е издржлив, дури и ако случајно падна на теренот, пилулата организаторот не ќе се скрши, и апчиња не ќе се распрснат на земјата; ги овие едноставни пилула полици може ефикасно да се спречи влага и оксидација проблеми, и се запечатени водоотпорен.Опис.Мини преносни медицина кутија е направен од високо-квалитетна ABS пластика, материјал, кој е траен и не се лесно да се оштетат.Дури и ако случајно да падне на земјата, толку таблета кутија ќе се да не се скрши.Опремен со заклучување копче, па предмети во медицината кутија ќе се не се отвори автоматски, кои можат ефикасно да ги спречи паѓање.Постојат три бои да се избере : сина, розова и портокалова.Функција : . 1. Мала големина, може да се одржи мали предмети, таблети, бонбони, итн.Тоа може да се чуваат дома, или ги преземаат со вас. 2. Тоа може да се случи со вас, и медицината кутија има заклучување на дизајн, така што содржината не ќе падне. 3. Постојат три бои да се избере : сина, розова, портокалова, и дизајнот е едноставен и великодушни. 4. Направени од високо-квалитетна ABS пластика, материјал, издржлив, не е лесно да се оштети, носат-отпорни, и издржливи. 5. Пилулата решетката може ефикасно да се спречи влага и оксидација проблеми, и се запечатени и водоотпорен.Спецификација : .Предмет Тип : Пилула Случај Материјал : ABS Пластика Карактеристики на Производот : Со мрежа за Складирање Сцена : Носите со вас.Факултативна Боја : Сина, Розова, Портокалова.Големина : Прибл. 8 x 8 x 3cm / 3.1 x 3.1 x 1.2 во.Пакет Листата : . 1 x Пилула Случај.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.