• Обновено
Nalgene Лесно Sipper Капа за Широко Устата Шишиња со Вода - Црвена

Nalgene Лесно Sipper Капа за Широко Устата Шишиња со Вода - Црвена

Оценката:
DEN 207.12

Тековен
Во магацинот.

Се вклопува удобно во вратот на шишето.Повеќето луѓе сакаат практичноста на широк уста шише кога станува збор за пополнување и чистење, но понекогаш се најде тоа тешко да се напие од.Лесно Sipper решава тој проблем.Се вклопува удобно во вратот на шишето.Вашиот пијалаци ја излева во убаво контролиран проток.Лесно да се појави надвор за чистење или пополнување вашиот шише.Машина за миење садови безбедно.Се вклопува Nalgene 32 оз Широк Устата шишиња само.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.