• Обновено
YONGMING Зелена T3 Нео Оптоварување Led Панел Инструмент Guage Кластер Светилки Табла Часовник Светла 12V Контрола на Климата Сијалица Пакет од 10

YONGMING Зелена T3 Нео Оптоварување Led Панел Инструмент Guage Кластер Светилки Табла Часовник Светла 12V Контрола

Оценката:
DEN 205.92

Тековен
Во магацинот.

Стандард T3 Socket : Овој нео оптоварување T3 е 8мм 0.31 во Работен напон 12 V,Wattage 0.24 W/крушка,30 Lumens/сијалица.Ниска потрошувачка на енергија,заштеда на енергија.Fitment : T3, 39397-SA5-003, 35852-SEP-A02, 35853-СДА-A01,итн.Лесно Installtion : Лесно plug & play Инсталација,ако светла не светне, го околу 180 степен(обратна поларитетот).Ве молиме избегне интензивен притисок врз светилка монистра за да се избегне оштетување.Широк Апликации : Инструмент светла, табла за предупредување индикатор светла, инструмент табла светла, мерач светилки,радио бирање светла,палење на светилките, внатрешни светла,итн.Важни Забелешки : ве Молиме проверете сопственици на manual (рачно) или оригинални сијалица чашката за да се потврди пред да купите.Ние снабдување со 12 месеци гаранција, било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно, ние ќе се обезбеди професионално решение за вас. √ Fitment : T3, 39397-SA5-003, 35852-SEP-A02, 35853-СДА-A01,итн. √ Лесно Installtion : Лесно plug & play Инсталација,ако светла не светне, го околу 180 степен(обратна поларитетот).Ве молиме избегне интензивен притисок врз светилка монистра за да се избегне оштетување. √ Широк Апликации : Инструмент светла, табла за предупредување индикатор светла, инструмент табла светла, мерач светилки,радио бирање светла,палење на светилките, внатрешни светла,итн.Ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, висока осветленост КОЧАН светилка монистра, подолг животен век. 10 X T3 Зелена Табла Инструмент Светла.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.