• Обновено
Koonenda AG10 1.5 V Алкална, 20 парчиња од LR1130 Батерии Монета Батеријата Еднаков на: L1131,189,389,390,534,554,603

Koonenda AG10 1.5 V Алкална, 20 парчиња од LR1130 Батерии Монета Батеријата Еднаков на: L1131,189,389,390,534,554,603

Оценката:
DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

→ Постојат 2 картички содржи во оваа листа, секој од нив содржи 10 компјутери на AG10 Батерии, Вкупно 20 Компјутери на AG13 батерии за овој оглас.Други име на модел за тековната батерии се AG10, D189, D389, D390, G10, G9 A, 389 BP, 390, 390 A, 534, 554, 603, 615, 626, GP189, GP389, GP390, KA54, LR1130, LR1130 H, L1131, L1131 C, L1131 F, LR54, Р 389/17, Р 390/11, RW 39, RW 49, RW49, RW89, S1131 S, SG10, SP390, SR1130, SR1130 SW, SR1130 W, SR54, V389, V390, WL10. → Напон : 1.5 V,Димензии : (дијаметар на 11.45 mm, додека дебелината е 3.07 mm,ова LR1130/AG10 батеријата содржи одличен висока енергија и континуирано напон снабдување. → Популарни се користи во Часовници, Калкулатори, Игри, Автомобил Копчиња, Играчки, Децата книги, Медицински Помагала, Ласерски Совети, и многу други мали електронски уреди. → Да се биде еколошки-пријателски : нула меркур, нула води, и не компоненти понижувачко животната средина. → Ние ќе се направи реконструкција на вашата исплата назад ако не се задоволни со оваа монета батеријата.ПРЕГЛЕД на Оваа монета батеријата работи и како Вашиот пренослив електронски опрема или уреди, носи comfortability и ефективност.ВАЖНО ЗАБЕЛЕШКИ ве Молиме Имајте на ум монета-големина на копчето батерии надвор од очите и надвор од децата. *** Монета литиум батерии може да предизвика сериозни повреди кога се голта.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Бренд име : Konenda Потекло : Кина Тип : Алкална Батерија Големина : LR1310 Voltage1.5 V Димензии : само 11,6 mm (дијаметар) x 5.4 mm (висина) Количеството : 20 батерии (2 трговија на мало пакети) Батерија : Нема ( Еден момент да го користите само) Најдобри користи : Играчки и игри, часовници, калкулатори, ЛЕД светлата и други електроника и фотографски апарати Еднаков на : LR1310 ОНА што се ВКЛУЧЕНИ 2 x Мало Пакети, вклучувајќи и 20 парчиња од AG10 батерии.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.