• Обновено
MOSISO Компатибилен со MacBook Pro 13 инчен Случај -2021 Ослободување A2338 М1 A2289 A2251 A2159 A1989 A1706 A1708, Пластични Сончоглед Тешко Школка&Тастатура Покрие&Екран Заштитник&Складирање ?

MOSISO Компатибилен со MacBook Pro 13 инчен Случај -2021 Ослободување A2338 М1 A2289 A2251 A2159 A1989

Оценката:
DEN 395.76

Тековен
Во магацинот.

САМО компатибилни со Mac Book Pro 13 инчен 2016-2021 ослободување (A2338 М1 A2289 A2251 A2159 A1989 A1706 со Допир Бар & A1708 без Допир BarMYD92 LL/A,MYDC2 LL/A,MYD82 LL/A,MYDA2 LL/A,MUHN2 LL/A,MUHQ2 LL/A,MUHP2 LL/A,MUHR2 LL/A,MV962 LL/A,MV992 LL/A,MV972 LL/A,MV9 A2 LL/A,MR9 Q2 LL/A,MR9 R2 LL/A,MPXV2 LL/A,MPXX2 LL/A,MPXW2 LL/A,MPXY2 LL/A,MPXQ2 LL/A,MPXR2 LL/A,MPXT2 LL/A,MPXU2 LL/A,MLL42 LL/A,MLH12 LL/A,MLVP2 LL/A,MNQF2 LL/A,MNQG2 LL/A,MXK32 LL/A,MXK62 LL/A,MXK52 LL/A,MXK72 LL/A,MWP42 LL/A,MWP72 LL/A,MWP52 LL/A,MWP82 LL/A).Ве молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот "Axxxx" на грбот на лаптоп пред купувањето, бидете сигурни дека ќе го изберете истиот број на моделот, како на листата наслов изјави "A2338" или "A2289" или "A2251" или "A2159" или "A1989" или "A1706" или "A1708".НЕМА Отсечени дизајн, транспарентност е различна од боја во боја.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој случај НЕ е компатибилен со други модел лап-топ компјутери.Целосно vented за безбедно топлина исплата, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики.Целосно пренослив, лесно да се стави на и полетување дека може да се заштити вашиот лаптоп од инциденти и гребнатини.Случај димензии : 12 x 8.5 x 0.6 инчен, компатибилен со Mac Book Pro 13 инчен со/без Допрете ја Лентата надолу и Допрете ID со димензија : 11.97 x 8.36 x 0.59 инчен (2016 2017 2018 2019 2020 2021 Порака).Вклучувајќи 2 појавување на бои за тастатурата опфаќа (еден компатибилен со Mac Book Pro 13 инчен со допир бар 2020 2021 ослободување модели A2338 М1 A2251 A2289 и друг компатибилен со Mac Book Pro 13 инчен со допир бар 2016 2017 2018 2019 ослободување модели A2159 A1989 A1706) & екран заштитник за да се заштити вашата тастатура & екран против spills. 1 година гаранција на случај, тастатура покрива.Вклучувајќи 2 појавување на бои за тастатурата опфаќа (еден компатибилен со Mac Book Pro 13 инчен со допир бар 2020 2021 ослободување модели A2338 М1 A2251 A2289 и друг компатибилен со Mac Book Pro 13 инчен со допир бар 2016 2017 2018 2019 ослободување модели A2159 A1989 A1706) & екран заштитник за да се заштити вашата тастатура & екран против spills.Мали складирање торба е лесно за вас да го складирање глувчето и слушалка.Пријателски Забелешка : ве Молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот "Axxxx" на грбот на лаптоп пред да купите.Бидете сигурни дека ќе го одберат исти број на моделот, како на листата наслов изјави "A2338" или "A2289" или "A2251" или "A2159" или "A1989" или "A1706" или "A1708".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.