• Обновено
iPartsonline Спорт Бенд Компатибилен со Fitbit Смисла Силикони Бендови Жени Мажи, Водоотпорен Дише Гума Бендови Замена Види Рака Компатибилен за Обратно 3 Smartwatch Wristband

iPartsonline Спорт Бенд Компатибилен со Fitbit Смисла Силикони Бендови Жени Мажи, Водоотпорен Дише Гума Бендови

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Висок-квалитет материјал : силикон спорт бенд компатибилен за обратно 3/смисла се направени од издржлив, перат, пот Големи за 7.1" - 8.7" ( 140 - 220mm ) врвката за Детали : -Шупливи-Врежан Дизајн : На Silicome Обратно 3 Замена Бендови имаат износ од дише дупки, кои може да се задржи вашиот зглоб од потење премногу и вода нема да седат под бенд; Голема помош при топли временски услови или напорно вежбање -Направени од меки силиконски, со цел повеќе воздух дупки се направи вашиот зглоб вентилирани и удобно, водоотпорен и sweatproof. -Лесно да се инсталира и да ги отстраните. -Флексибилни, Дише и Лесен. -Пакет се вклучени : 1 x Рака за Обратно 3/Обратно Смисла(Само за рака, гледајте не се вклучени).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.