• Обновено
MW Значи И Оригинални HVG-320-30A 30V 10.7 НА 320W Константен Напон Постојан Струја LED Драјвер

MW Значи И Оригинални HVG-320-30A 30V 10.7 НА 320W Константен Напон Постојан Струја LED Драјвер

Оценката:
DEN 2123.28

Тековен
Во магацинот.

Константен напон+постојан струја режими. 180~528 VAC широк влезниот опсег.Тип ХЛ LED Драјвер за употреба во Класа I, Поделба 2 опасен.Погоден за LED осветлување и улично осветлување апликации. 5 години гаранција.Карактеристики?Константен напон+постојан струја режими? 180~528 VAC широк влезниот опсег?Висока ефикасност до 94%?Тип ХЛ LED Драјвер за употреба во Класа I, Поделба 2 опасни локација светилки?Погоден за сува, влага, и влажни локација?Погоден за LED осветлување и улично осветлување апликации?Заштита : Краток спој / Текот тековната / Над напон /Текот температура?Повеќе модели за избор На : -Тип : IP65 оценет.Излезен напон и постојан струја levelcan се прилагоди преку внатрешни potentiometer B-Тип : IP67 оценет и вграден-во 3 во 1 затемнување функција(0~10 VDC, PWM сигналот, или отпор) D2-Тип (опција) : IP67 оценет.Smart тајмер затемнување функција*,контактирајте ЗНАЧИ ДОБРО за детали? 5 години гаранција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.