• Обновено
LSSJJ Риба Резервоарот Прозрачна Камен Мулти-Боја Декоративни Камени 20pcs Шарени Вештачки Риба Резервоарот Прозрачна Камења Рок Аквариум Градина Патот Декорации

LSSJJ Риба Резервоарот Прозрачна Камен Мулти-Боја Декоративни Камени 20pcs Шарени Вештачки Риба Резервоарот

Оценката:
DEN 1603.20

Тековен
Во магацинот.

Направени од високо квалитетен материјал, кој е без зрачење, не-токсични и, исто така, еко-пријателски.Висока осветленост, може да се користи за долго време.Мулти функции, погоден за риба резервоарот, градина патот, ѕид, вазна, цвет тенџере, базен, бар декорација, итн.Лесен и удобен за да ги красат вашата риба резервоарот, вазна и секаде каде што ќе може да се размислува за.Убави бои дава совршена декорација за вашиот риба резервоарот или на други места.Спецификација : Тип : риба резервоарот камења Материјал : светлечки прав + полиестерски смоли Големина : прибл. 2-3cm / 0.8-1.18 инчен Пакет Тежина : 40g Боја : Шарени Апликации : погоден за риба резервоарот, градина патот, ѕид, вазна, цвет тенџере, базен, бар декорација, итн.Пакетот Вклучува : 20 x риба резервоарот камења.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.