• Обновено
Budweiser Безжичен Пренослив Bluetooth Звучник Вода-отпорни, & Shockproof Led Светилка Вграден Микрофон & Батерија на Високо-квалитетни Материјали Вклучуваат Usb Полнење & 3.5 Помоше?

Budweiser Безжичен Пренослив Bluetooth Звучник Вода-отпорни, & Shockproof Led Светилка Вграден Микрофон & Батерија

Оценката:
DEN 670.80

Тековен
Во магацинот.

BLUETOOTH КОМПАТИБИЛНОСТ : Budweiser Безжични Звучници е пренослив и има вграден Bluetooth која обезбедува стабилна врска со добар спектар за сите на вашиот Bluetooth-от уреди.Говорникот е енергетски ефикасен и користи помалку енергија во споредба со другите.Ова е побрзо, побрзо и компатибилен со сите уреди во било кој временски преку безжична конекција како i Phone, i Pad, i Pod Touch, Андроид, Windows, Blackberry Телефони, Мото Ac тв, КОМПЈУТЕР, Mac и сите игри уреди.ОДЛИЧНО ЗА ПРОШЕТКА : Овој јазик е специјално дизајниран за излети и излети, затоа, ние тоа го направи целосно лесен и пренослив што го прави лесно да се носат и можете да го донесе секое време и насекаде каде што сакате.Тоа е идеално звучник за активности на отворено како пешачење, кампување, и риболов и др.и тој има способност да се направи вашите излети и сл повеќе радосни и весели.Можете да го користите дома, како и.КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИБОР : Budweiser говорникот има вграден микрофон кој ви овозможува да дланка-бесплатни разговори, вграден во факелот што е од корист за излет во текот на ноќта, и батерија која што се полни со полнење преку USB кабел е копии, што го прави пренослив и се одличен избор за излети и исто така можете да го користите дома, како и.Ова е практично и корисно за двете надворешниот или внатрешниот.ПРЕМИУМ ДИЗАЈН : дизајнот на овој јазик е уникатен и елегантен, и се специјално дизајнирани за излети, и има ексклузивна и премиум звучници со батерија за добра батерија копија.Бојата на темата на нашиот производ е сина.Можете да изберете во зависност од вашите желби.И специјалитет на овој дизајн е тоа што таа е тенок и елегантен.Тоа е shockproof, dustproof, водоотпорен, и солиден rubberized надворешноста со carabiner кука дека е погодно да се носат.ЈАСНОСТ ЗВУК СО СИЛЕН БАС : Овој Говорник може да се доживее неверојатен, длабоко, и подобрен бас и стерео кој е специјално дизајниран за висок квалитет на музика од страна на високо-чувствителни возачи кои може да се намали дисторзија на звукот и да се обезбеди исклучителен квалитет јасност и нула нарушување.Можете да уживате и искуство вашите омилени песни со супер длабок бас и јасен звук.Ова обезбедува извонредно звук, со богат бас, mids, и издигнувања, динамичен звук, со максимална јачина на звук.Најзгодно Bluetooth звучник, но не!На Budweiser Солиден Bluetooth Слушалката доаѓа со вградена светилка, како и батерија.Овој безжичен звучник е компатибилен со сите уреди и има вграден микрофон за hands-free јавувате.Единствен говорник доаѓа со carabiner кука така можете да го носите со вас каде и да одите.И никогаш не се плашете од намалувањето на говорникот, бидејќи тој е дизајниран со шок-доказ и солиден rubberized надворешноста.Посебни Bluetooth слушалката е отпорен на вода, па тоа е совршен за од вратата активности, кампување патувања, базен партии и повеќе!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.