• Обновено
SMALLLEE_LUCKY_STORE XCW0044 Куче Зимско Палто Јакна за Chihuahua Облека

SMALLLEE_LUCKY_STORE XCW0044 Куче Зимско Палто Јакна за Chihuahua Облека

Оценката:
DEN 376.56

Тековен
Во магацинот.

Големина XS : градите 12.6 инчен; Вратот 7.9 инчен; Назад Должина 7.9 инчен; за тежина од 2.5-4.4 фунти.Реверзибилна Дизајн за двете страни носи со Отпорен на Вода Надворешниот слој/ Мека и Пријатна Внатрешниот Слој да се носат во студена зима.Изгледа добро на вашиот кутре и ги задржува топол и удобен.Лесно да се стави на и исклучување.Многу мека, мазна, удобно и топло.Големина Детали : тежината е само за референца, ве молиме да ги мерење на вашето куче пред да се купи, ви благодариме.Големина XS : градите 12.6 инчен; Вратот 7.9 инчен; Назад Должина 7.9 инчен; за тежина од 2.5-4.4 фунти Големина S : градите 14.6 инчен; Вратот 9.4 инчен; Назад Должина 9.8 инчен; за губење 4.4-6.2 фунти Големина M : градите 16.9 инчен; Вратот 11.4 инчен; Назад Должина 11.0 инчен; за губење 6.6-9.3 фунти Големина L : градите 18.9 инчен; Вратот 13.433 инчен; Назад Должина 13.0 инчен; за губење 9.3-13 фунти Големина XL : градите 21.5 инчи; Вратот 15.7 инчен; Назад Должина 15.0 инчен; за губење на 13-19.5 фунти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.