• Обновено
LyHomeAn Коса за Сечење Алатки USB Полнење Ќелава Коса Clipper Електрични Коса Clipper Cordless Бричење Тример 0 Mm машка Фризура и Косата Clipper Тример (Боја : НЕ Кутија)

LyHomeAn Коса за Сечење Алатки USB Полнење Ќелава Коса Clipper Електрични Коса Clipper Cordless Бричење Тример

Оценката:
DEN 954.72

Тековен
Во магацинот.

Информации за батеријата : 1200m Ah;.Време на полнење : 2,5 часа, користење на времето 300 минути;.Најдобар машки коса clipper, не-стап коса, бавно, греење, и носат-отпорни.Површината на контактот со кожата е предвидено со R-во облик на заоблени агли, кои можете безбедно да се допре кожата и ја заштити кожата од оштетување. [Силна моќ систем со повеќе коса типови на] Висок квалитет на игла главниот мотор, со голема брзина, ниска бас, и стабилни перформанси.Мажите професионални коса clippers може да се обезбеди непречено и ефикасно прецизно сечење и управување со различните типови на коса, доволно силна за да се намали roughest коса, и можете безбедно да се обезбеди прецизни бледнее и се меша.Посилна моќ и помалку бучава.Тоа е моќна и остар, фаќање и намалување на косата рамномерно, брзо и работна енергија, со минимална контрола на бучавата во исто време.Тоа е совршен за патување.Производ додатоци : англиски боја кутија за пакување + упатство (англиски) + три граница чешли (1 2 3мм) + USB кабел + чистење со четка;Тежина : 375 grams Product напон : 110 V-240 V 50 Hz-60 Hz.Нашите производи може да биде лесно да се користи од страна на почетници и професионални фризери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.