• Обновено
Clint Hartung (г.10) Потпишан Авто Оригинални 1951 Година, Монтирани се Намали Индекс на Картичка JSA ГРБ - MLB Намали Потписи

Clint Hartung (г.10) Потпишан Авто Оригинални 1951 Година, Монтирани се Намали Индекс на Картичка JSA ГРБ -

Оценката:
DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; MLB Намали Потписи.Clint Hartung (г.10) Потпишан Авто Оригинални 1951 Година, Монтирани се Намали Индекс на Картичка JSA ГРБ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Clint Hartung сувенири.Њујорк Mets сувенири.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.