• Обновено
Gofypel Свадба Декорација Бонбони Кутија Бонбони Превоз Партија Корист Бебе Туш Роденден Декорација 2 Пакет (Црвено)

Gofypel Свадба Декорација Бонбони Кутија Бонбони Превоз Партија Корист Бебе Туш Роденден Декорација 2 Пакет

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Метал.Одличен Материјал : Нашите бонбони носители се направени од метал со срцето тиква превоз облик, кои се цврсти и издржливи.Бонбони штанд ќе се создаде убава атмосфера и додадете дополнителна елеганција на вашата страна.Таписерии и Практична настава : бонбони екранот има многу простор за добрите, така што тоа е во можност да ги собере неколку бонбони.Убава услуги кои изгледаат прекрасно и за вашето бебе туш.Романтични Бонбони Рек : Пополни со мала бонбони, чоколади или други специјални подароци кои би сакале да ги презентира на вашите гости.Лесно да се чисти и обновливи.Разноврсна Апликација : тиква вагони се совршени за вашата свадба, булчински туш забава, роденден, бебе туш партија, Божиќ партија, годишнина, ангажирање, други среќен прилики, итн.Пакет се Вклучени : 2 x Бонбони Кутии (Розова, Виолетова, Сина, Црвена Опционално).Спецификации : 1. Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет 2. Материјал : Метал 3. Срцето Големина : Прибл. 6 x 3 x 7cm / 2.36 х 1.18 x 2.76 инчен 4. Боја : Розова, Виолетова, Сина, Црвена (Изборен) 5. Пакет се Вклучени : 2 x Бонбони Кутии Карактеристики : 1. Лесно да се DIY и да го персонализирате вашиот подарок, сите бои се покаже модата и благородништвото. 2. Декоративни кутии се одговараат за свадба, крштевка, годишнина, ангажирање, birthday (роденден), бебе туш, ноќта на Вештерките или Божиќ. 3. Може да носат 6-8 чоколадни топки. 4. Прилично прикажувањето на полето за бонбони, и совршен за ставање мали колачи, cupcakes, cookie итн.Белешки : 1. Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики.Ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! 2. Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ GOFYPEL? 1. Ние секогаш мислат дека потребите на клиентите се првиот, вашето задоволство е наша најголема мотивација. 2. GOFYPEL имаат цена-ефикасен, каде што може да се добие најдобрата цена со најдобар производ.Гаранција & Поддршка : 1. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. 2. Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме, не грижете се.Ние веднаш ќе го даде најдоброто решение за вас. 3. Gofypel прави максимални напори да се создаде пријатен шопинг искуство за вас.Испорака Гаранција : 1. Кога ќе го купите нашите производи, ние ќе им даде приоритет на вашиот производ, брод во рок од 3 дена. 2. Gofypel избира USPS, Fed Ex, DHL и други високо-квалитетни логистика за вас, транспорт време во 7 до 28 дена.Никакви проблеми за време на транспортот, што ќе биде прв пат за да се реши.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.