• Обновено
OdontoMed2011 5 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Jeweler Стил Пинцети #8a Мулти Титаниум Виножито Боја парична Казна Точка Накит Одлуки, Лабораториска Работа

OdontoMed2011 5 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Jeweler Стил Пинцети 8a Мулти Титаниум Виножито Боја парична

Оценката:
DEN 419.76

Тековен
Во магацинот.

Нерѓосувачки Челик Мулти Виножито Боја На Плазма Обложени !!.Совршено Калибриран : Овие Прецизност Пинцети Се Калибрира Да Се Осигура Дека Тие Се Лесно Да Се Притисне И Маневрирање.На Ергономски Канџите На Овој Пинцети во Собата, Ја Елиминира Опасноста Од Паѓање Од Корисникот Рацете.Облик И Да Се Справи Е Дизајниран За Максимална Прегледност И Контрола При Примената На Трепките.Неспоредливо Издржливи : Направен Со Нерѓосувачки Челик И Се Обложени Во Титаниум Плазма Виножито Боја.Совети Се Посочи И Издржлив И Лесен За Чистење.Пинцети Ќе Го Задржат Својот Усовршуваа Рабовите Дури И Со Честа Употреба Да Трае Со Години.Работа : Одлична За Eyelash Проширување.Лесно Да Се Отстрани Ingrown Косите, Splinters, Остатоци, Трње, Стакло, Метал, Крлежи, И Ништо Вграден Под Кожата, Како Што Прстите, Рацете, Стапалата, Нозете, Нос, Уво Коса И Исто Така Се Користи Парична Казна Зетот На Веѓите.Погоден За Подигање, Клипинг Помине Уметност Rhinestones Или Декорација.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 5 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Jeweler Стил Пинцети #8a Мулти Титаниум Виножито Боја парична Казна Точка Накит одлуки, Лабораториска Работа Направени Во Високо Квалитетни Нерѓосувачки Steel Odonto Med2011 Инструменти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.