• Обновено
Sumnacon Стол Зголемување На Перница - Бебе Деца Деца На Младата Преносни Dismountable Highchair Бустер Перница Перат Дебели Стол Седиште Крпа Рака (Сива Ѕвезда)

Sumnacon Стол Зголемување На Перница - Бебе Деца Деца На Младата Преносни Dismountable Highchair Бустер Перница

Оценката:
DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Може да се користи за деца хранење, цртање и пишување, или играње.Компактен дизајн исто така се идеални за преземање надвор, и за да ресторани или за преку ноќ останува.Компактен дизајн идеален за употреба дома или за преземање надвор, во ресторани или за преку ноќ останува.Доаѓа со два ремени, па можете да обезбеди под стол и околу назад.И тоа нема да се лизга или slide наоколу и одговара на повеќето од јадење столици, и тоа не само да се осигура безбедноста на вашите деца, но, исто така, помагајќи им да уживаат во својот оброк.Модерната седиште влошки се направени за платно, висока густина сунѓер за дополнителна удобност.Издржливи Лен маска може да се отстрани и рака измиени.Ремени на тесни за безбедност, убаво висина за да им помогне на вашето дете да го достигне табела.Опис : Еве 5 причини ви се случува да се Избере Urlife Бебе Деца Стол Бустер Седиште : 1.Материјал : Платно, Висока густина сунѓер.Многу удобно и трајни производи за вашите деца. 2.Со силна ремени тоа може лесно и безбедно да се додадат на секој стол и тоа нема да се лизга и слајд наоколу. 3.На мала тежина и пренослив дизајн е идеален за употреба дома или за преземање надвор да патуваат 4.Издржливи платно маска може да се отстрани и рака измиени. 5.Наменет за деца деца стариот кои можат да седат unaided на маса,може да се користи како деца јадење стол бустер или биро, столици влошки,помагајќи им да уживаат во оброкот.Функција : Големина : Прибл. 31.5 x 31.5 x 8cm / 12.4 x 12.4 x 3.15 инчен Материјал : Лен+Висока густина сунѓерот Пакување : 1* Бебе Дете Бустер Седиште.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.