• Обновено
Убава Зајакот Шарени Облак Лигите Китови Миризливи Стрес Деца Глина Играчка

Убава Зајакот Шарени Облак Лигите Китови Миризливи Стрес Деца Глина Играчка

Оценката:
DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

✿❊❖Овој објект е предаден од Кина, тоа ќе трае 10-20 дена да пристигнат на вашата адреса за испорака.✿❊❖Ве молиме почекајте трпеливо и верувам дека производот е совршен. ✿❊❖Спаси 6% кога ќе купите 2 предмети .Зачувај 10% За 5 предмети или повеќе.Се повлече На затворање. ▶Имаме комплетна замена и политика на враќање ▶"Клиентот е Бог" ▶Било каков проблем ▶ве Молиме слободно контактирајте со нас ▶Ние и ветуваме дека ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи. ▶Тоа е точно, до големина ▶ве Молиме изберете големина во вообичаените ▶Ако не се вклопуваат во облека, ние ќе го замени до вас се вклопуваат добро. ▶Квалитетот на нашата култура ▶Кликнете нашата продавница име "TOPUNDER" над насловот или Внесете "Блузи TOPUNDER, Фустан TOPUNDER, Панталони TOPUNDER, Sweatshirt TOPUNDER итн." во лентата за пребарување за да пребарувате повеќе квалитетни облека. ▶Сезона : Цела Сезона ▶Пол : Жените ▶Повод : Случајни ▶Материјал : Полиестер ▶Стил : Случајни. ▶Должина : Редовни ▶Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината ▶Дебелина : Стандард ▶Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат Линија или Сува.Добредојдовте на TOPUNDER трговскиот центар.Ние ќе се фокусираме на продажба на високо-квалитетни трговец со разумна цена ❤ЧИСТЕЊЕ СОВЕТИ❤ ❖На TPR играчка тело е да се избегне на валкано, ве молиме да направите вашите раце суви и чисти кога ќе се игра, но ако тоа е валкана можете да го користите памук брис навлажнета со навлажнувачки емулзија или Алкохол за да ги исклучите дамки. ❖Употреба налепници за да го залепите постојано да се отстрани прашина, или да користите малку сапун за перење тоа за неколку минути и нечистотија измиете. ❤ЗАБЕЛЕШКА❤ ❖Тие не се за јадење.Ве молиме НЕ го стави во устата. ❖ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТ.Мали делови.НЕ се погодни за деца под 6 години. ❖Ако над-squishys, бојата на mochi печат може да падне. ❤Спецификација❤ ❖Материјал : Еластична Еколошки СТП ❖Големина : 8*7.5*5cm ❤Пакет❤ ❖1 компјутер Играчка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.