• Обновено
Yoedge Crossbody Случај за Oppo Realme V3 (5G) 6.5,Shockproof Мека TPU Силикони Прилагодливи Lanyard Покрие со Врат од Папочната Врвка и Естетски Дизајн Компатибилен со Realme V3 5G, Цвет 02

Yoedge Crossbody Случај за Oppo Realme V3 (5G) 6.5,Shockproof Мека TPU Силикони Прилагодливи Lanyard Покрие

Оценката:
DEN 1111.20

Тековен
Во магацинот.

✨Компатибилност✨ Компатибилен со OPPO Realme V3 (5 G) 6.5". ✨Удобен Дизајн✨ се Откажам lanyard околу вашиот врат за да ослободите вашите раце и направете го тоа лесно за носење и заштита на вашиот телефон. ✨Зелена Материјал✨ Мека TPU силиконски материјал, odourless и не-токсични, еколошки и издржливи. ✨Камера & Екран Заштита✨ Покрена екран на работ и камера дизајн ефикасно да се заштити леќа и екран од гребење. ⚠️ ЗАБЕЛЕШКА ⚠️ Овој смарт-телефон случај не е играчка, долго мобилен телефон lanyard е strangulation ризик за мали деца.Yoedge е посветена на обезбедување на вас со висок квалитет на мобилен телефон додатоци за Преносни, прилагодлив lanyard украсени со шарени случај Совршено се Вклопуваат : Совршено дизајниран за OPPO Realme V3 (5 G) 6.5" Материјал : Мека TPU силикони & трајни најлон кабелот Функционалност : 1. Едноставен Дизајн : Модерен и симпатична цветен дизајн, лесно да се носат и користат во исто време ослободување личен шарм 2. Бесплатни Вашите Раце : може да висат околу вашиот врат, така да нема да се плаши да не биде во можност да се најде на вашиот телефон и го прават она што сакате да го направите 3. Прилагодливи Lanyard : може да се прилагоди на должината за да одговараат на вашите висина 4. Shockproof, Против пролизгување, Анти-капка, Анти-нула, Не-yellowing 5. Лесен за Инсталација : Мека случај, полесно да се инсталира и да ги отстрани Подарок Идеја : Не само за себе, но исто така и како подарок за пријатели, роднини, девојки, девојки, жени и мажи, На Пример : Роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова Година е Ден, Денот на Мајката, Таткото Ден, итн.Забелешка : Овој производ не е играчка!Долгата, тешка string е ризик од strangling млади деца!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.