• Обновено
VEVOR Дигитални Ултразвукови Почиста 6L Ултразвукови Чистење Машина 50kHz 110V Sonic Почиста Машина 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ултразвукови Почиста Машина со Грејач & Тајмер

VEVOR Дигитални Ултразвукови Почиста 6L Ултразвукови Чистење Машина 50kHz 110V Sonic Почиста Машина 304 од

Оценката:
DEN 3359.76

Тековен
Во магацинот.

Премиум Квалитет : Резервоарот Големина : 6 L/1.59 Гал; Топлинска Моќност : 200 W; Ултразвукови Моќта : 180 W.Оваа ултразвукови почиста машина е изградена со здрав 304 од не ' рѓосувачки челик, обезбедувајќи нема вода истекување и долг животен век.Екстра кошница е достапна за намалување на судирот меѓу остри предмети и резервоарот.Длабоко Чистење : 50k Hz фреквенција и индустриски одделение transducers овозможи ултразвукови накит чистач да го чисти мали објекти со комплексна градба или неправилен облик лесно.На degassing функција ја штити работи од оксидација или други хемиски реакции со воздухот за време на чистењето.Digital Control Panel : накит ултразвукови почиста машина карактеристики на digital control panel, со прилагодливи тајмер (0-30 мин) и грејач (0-176℉/0-80℃) на екранот на LCD.Топлински функција да може ефективно да омекне и да го распушти масло и восок дамките, а со тоа подобрување на чистење ефект.User-friendly Дизајн : Ова комерцијални ултразвукови почиста со грејач е дизајниран за подобро клиент употреба.Четири анти-пропадна гумени нозе се задржи на машина стабилна во текот на работата.Дренажниот систем со вентил на дното е погодно за испуштање остаток вода и одржување на чиста област.Широка Примена : ја помина CE сертификација, нашите загрева ултразвукови почиста е идеален за комерцијални, индустриски и станбени употреба.Машина е погоден за стоматолошки клиники, хардвер продавници, научни лаборатории, jewelers, оптички продавници, watchmakers, антички дилери, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.