• Обновено
Кембел Фитинзи RGJF-8 Земјата Заеднички Мке во Собата, 2, 2 ID, Viton

Кембел Фитинзи RGJF-8 Земјата Заеднички Мке во Собата, 2, 2 ID, Viton

Оценката:
DEN 235.92

Тековен
Во магацинот.

Viton Печат Земјата Заеднички Женски Сет (со низок профил орев).Viton Печат Спојка помине 1000 час МИЛИ-H-29210 пареа тест.Ја елиминира протекување со орев рака затегнати.Spud не содржи пластични седишта, продолжување на работниот век.Заменлив со стариот стил на домашен терен заеднички спојки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.